همکاران تجاری ویرا

همکاران تجاری

یکی از اصول اساسی حاکم بر کسب و کار بین‌المللی، ایجاد شبکه‌های توانمند حرفه‌ای از میان سازمان‌های پیشرو می‌باشد. مدیران مرکز ارزش‌گذاری برند ایران، بر این اعتقادند که با هم افزایی و سینرژی موجود و استفاده از تونایی‌های سایر همکاران حرفه‌­ای می‌توان به سطح متمایزی در ارائه خدمات رسید. در هم‍ن راستا مرکز ارزش‌گذاری برند ایران، با ایجاد پارتنرها و شرکای تجاری قدرتمند، بطور مستمر توانسته است در زمینه ارائه خدمات ممیزی برند پیشرو باشد. همچنین این مرکز آمادگی دارد با آن‌دسته از اشخاص حقیقی و حقوقی که در حیطه برند و خدمات وابسته به آن دارای صلاحیت بوده و به دنبال گسترش فعالیت‌های تخصصی خود می­ باشند، تفاهم‌نامه همکاری مشترک تدوین نماید.

همکاری تجاری ویرا با شرکت Intangible Business انگلستان


 شرکت IntangibleBusiness انگلستان از سال ۲۰۰۱ در کشور انگلستان در حوزه ارائه خدمات تخصصی ارزیابی و ممیزی داراییهای نامشهود شروع به فعالیت نموده است. اغلب فعالیتهای این شرکت در حوزه ارزیابی و ارزش‌گذاری برند و دارایی‌های نامشهود و مالکیت فکری می‌باشد. این شرکت از سال ۲۰۱۰ همکاری انحصاری خود در ایران را با مرکز ارزش‌گذاری برند ویرا آغاز نموده است.
این شرکت در حال حاضر با داشتن بالغ بر ۱۵ نمایندگی در کشورهای مختلف جزء ۳ شرکت اصلی ارزش‌گذاری و مشاوره و ممیزی برند در دنیا می‌باشد.
متخصصین این شرکت با دارابودن دانش تخصصی در حوزه‌های مالی و حسابرسی، بورس و سرمایه‌گذاری، مالکیت معنوی و نام‌تجاری توانسته‌اند خدمات برتری را در این حوزه ارائه نمایند.
مدیران این شرکت عضو اصلی کمیته تدوین استاندارد ISO10668 در موسسه ISO می­باشند. لازم به ذکر است این استاندارد در سپتامبر ۲۰۱۰ تدوین و معرفی گردید. شرکت Intangible Business هم اکنون جزء ۳ شرکت اصلی ارائه دهنده گواهینامه ISO10668 می‌باشند.
شرکت Intangible Business انگلستان

همکاری تجاری ویرا با سازمان مدیریت صنعتی


سازمان مدیریت صنعتی با دارابودن سابقه‌ای بالغ بر ۵۰ سال در ارائه خدمات مشاوره و آموزش به عنوان یکی از اصلی‌ترین مراکز علمی‌-‌مشاوره‌ای ایران در حال فعالیت می‌باشد.
همکاری مرکز ارزش‌گذاری برند با سازمان مدیریت صنعتی در حوزه ارائه خدمات تخصصی ممیزی و ارزش‌گذاری برند و اجرای طرحهای ملی ارزیابی و رتبه‌بندی سازمانها از دیدگاه ارزش برند شکل گرفته است. امید است این همکاری بتواند خدمات این دو مجموعه را در بازار ایران متمایز و برتر نماید.
سازمان مدیریت صنعتی

همکاری تجاری ویرا با پارک علم و فناوری گیلان


همکاری در جهت کمک به توسعه ملی و ایجاد ثروت، توانایی و دانایی در کشور از طریق ارائه خدمات تخصصی مرتبط با بورس ایده، فن بازار، دارایی‌های نامشهود (Patent، مالکیت فکری(معنوی)، برند و دانش فنی. برخی زمینه‌های این همکاری عبارتند از:
  • همکاری متقابل در توسعه بورس ایده و فن بازار با محوریت پارک به عنوان دبیرخانه فن‌بازار جمهوری اسلامی ایران.
  • همکاری متقابل در راستای کمک به تجاری‌سازی و جذب سرمایه‌گذار برای واحد‌های فناور.
  • ارائه خدمات تخصصی در حوزه مدیریت و مالکیت دارایی‌های نامشهود (IP) از سوی مرکز.
  • انجام پروژه‌های ارزش‌گذاری و تعیین حقوق مالکانه توسط مرکز برای فن‌بازار، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان  برای تجاری‌سازی، صادرات و جذب سرمایه‌گذار.
  • ارائه مشاوره، نظریات کارشناسی، و انجام پروژه‌های مدیریت استراتژیک در حوزه فن‌بازار، دانش‌فنی، برند و سایر دارایی‌های نامشهود (IP) و تحلیل جریانات نقد آتی.

همکاری تجاری ویرا با انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای تخصصی خدمات تجاری سازی و مالکیت فکری


انجمن تجاری سازی فناوری، پس از ۲ سال پیگیری با هدف سامان دهی شرکتهای خدمات تخصصی تجاری فناوری در انتهای سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. مرکز ارزشگذاری برند ویرا به عنوان عضو موسس و عضو هیئت مدیره انجمن انتخاب گردید.
انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای تخصصی خدمات تجاری سازی و مالکیت فکری